O.B.

O.B PROCOMFORT TAMPON SÜPER 16 LI PAKET

  • 614
  • VAR

16,00
  • Yeni
  • Fırsat Ürünü
  • Hızlı Kargo
+ -
O.B. ProComfort Tampon Süper 16 lı Paket (Orta VE Yoğun Kanamalı Günler İçin Uygun)

Adet kanaman daha yoğun ise güvenli ve rahat bir koruma için o.b. ProComfort  super tampon'u dene.

tamponlar - kendisi küçük, koruması büyük
Tampon vücudun iç kısmına takılır; çıkarma ipi hariç görünmez. Vücuttaki adet sıvısını vajina içerisinden emerek, temiz ve kuru kalmanı sağlar.

Birçok kız buruşup toplanabilen dış pedlerle karşılaştırıldığında tampon kullanmanın çok daha hijyenik ve bir o kadar da rahat olduğunu düşünüyor. Tamponlar kızların sevdikleri şeyleri adet dönemindeyken de yapabilmeleri için çok daha fazla özgürlük tanır: yüzmek, voleybol oynamak veya sadece eğlenmek gibi!

Doğru şekilde yerleştirilen tampon hissedilmez ve yerinde kalır. Menstrual sıvı daha dışarı atılmadan vajinanın içinde emildiği için hiçbir hoş olmayan koku veya ıslaklık hissi oluşmaz.
Adet dönemin başladığında tampon mu yoksa ped mi kullanmak istediğini düşün. Hangisiyle daha rahat ediyorsan senin için en iyi seçenek o olacak.

Tamponların modern zamanların keşfi olduğunu sanıyorsan yanılıyorsun.
Tamponlar antik dönemden beri kullanılıyor.
Eski mısırlılar, yumuşatılmış papirüsten ilk tek kullanımlık tamponları icat ettiler. yunanlıların icadı ise küçük bir tahta parçasının etrafına sarılmış pamuk liflerinden oluşan tamponlardı.
Başka medeniyetlerde de, kadınlar ellerindeki uygun malzemelerle benzer tamponlar yaptılar: roma'da ve bizans döneminde yün; japonya'da kağıt; endonezya'da bitki lifleri; ekvatoral afrika'da çimen ruloları kullanıldı.
ancak modern tamponlar elbette yukarıdakilerden farklı.
o.b.kadın jinekolog dr. Judith Esser ve bir grup mühendisin o.b.tamponlarını tasarlaması sonucu 1950 yılında ilk kez almanya'da piyasaya sürüldü.
Uzmanlar bu tamponları "adet döneminde sağlıklı korumanın geleceği" olarak adlandırdılar ve haklıydılar da çünkü o.b. tamponları, alman kadınların adet dönemlerini rahat geçirmelerinde gerçekten de bir devrim yarattı.
bu buluşun üzerinden 58 yıl geçti ve günümüzde almanya'da kadınların yaklaşık % 80'i her ay o.b. tamponlarını kullanıyor! bu sayı dünya çapında ise milyonlara ulaştı.
bu arada o.b.nin almanca'da "ohne Binde" kelimelerinin ilk harflerinden geldiğini yani "pedsiz" anlamına geldiğini biliyor muydun?
PAKETLEME VE GİZLİLİK:
Eczaneyiz.com için gizliliğiniz son derece önemlidir.
Bu sebepten dolayı sitemizden almış olduğunuz cinsel sağlık ürünlerin paketlemesi içeriği belli olmayacak şekildeyapılır.
Kargo görevlisi dahil olmak üzere 3. şahıslar paketin içeriğinde ne olduğunu bilmezler.

Ürünümüzü kredi kartınızla satın aldığınızda hesap özetinde ürünümüzle ilgili herhangi bir bilgi yer almayacaktır
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 16,00 16,00

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

URTEKRAM
ZADE VİTAL
INCIA
BEE'QUP
NBL
DR.MİTRA
mustela
medisana
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2019 TEPE MEDİKAL Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı